סניף הרצליה: קניון ארנה הרצליה שער E טלפון : 09-9787352 | סניף כפר-סבא: מושב נווה ימין: 09-7732431

Blog Pos

5 טיפים לעיצוב גינה

ימי האביב כבר כאן וזאת הזדמנות נפלאה להכין את המרחב החיצוני בבית או בבית העסק לבילוי וישיבה.

המרחבים החיצוניים שלנו הנמצאים בכל מקום, מקנים לנו את האופציה לקחת כמה דקות טובות בשביל הגוף והנפש ולצאת עם כוס קפה החוצה אל הגינה, לתרגל במרפסת יוגה או מדיטציה ואף לאחר חברים ובני משפחה במרחב הפתוח.

כדי שהגינה שלכם תראה נהדר – רצוי כבר עכשיו להתחיל לעצב, לבחור ריהוט גן מתאים ולקבוע פינות חמד קסומות בכל רחבי האזור, בהן תוכלו לשהות בכיף ולהירגע.

כיצד מעצבים את הגינה? הנה 5 טיפים טובים:

בחירת קונספט

בראשית ועוד לפני שאתם מתחילים לרכוש ריהוט או לעצב, יש להבין מהו הקונספט שתרצו שילווה את הגינה שלכם.

כיום ישנו מגוון רחב של סגנונות עיצוב, החל מסגנון גינה ים תיכוני המלא בעצי לימון וורדים וריהוט גם מעץ. ישנה גינה אנגלית מלאת בשיחים סבוכים ופרים גדולים וצבעוניים. ישנו הסגנון המודרני במדוקדק והעדין או הסגנון היפני בו עצים ננסיים ומשטחים לתרגול יוגה ומדיטציה.

בכל מקרה הבינו מהו הסגנון המתאים ביותר עבורכם ובחרו פריטים תואמים עבור עיצוב המרחב החיצוני.

בחירת ריהוט מתאים

בחרו ריהוט גינה איכות ומתאים לקונספט העיצוב. לדוגמא: כדי לעצב את הגינה בסגנון מודרני, תוכלו לבחור ריהוט מסיבי מעץ או מאלומיניום ולהתאים לו כריות נוי צבעוניות או בהירות. כריות נוי תמצאו באתר סביונית המציע מגוון רחב של כריות בגדלים שונים, צבעים וסגנונות.

פרקטיות

היו פרקטיים. בחרו ריהוט שתוכלו לאחסן בקלות בימי החורף ולהגן עליו מדהייה בימי הקיץ החמים. בחרו כריות נוי שניתן להוריד להן את הכיסוי ולכבס בקלות במכונת הכביסה. במידה ואתם בוחרים כסאות ושולחנות פלסטיק, גם כאן יש לבחור בפרקטיקה ואיכות, תוך בחירת ריהוט עשוי חומרים עמידים.

נוחות

במרחב חיצוני יש לוודא כי נוח ונעים. בשל כך יש לבחור רהיטים יפים אך גם נוחים. וודאו כי ניתן להשבת בנוחות על כל אלמנט ולשאת אותו בקלות ממקום למקום בעת הצורך.

מחיר

בררו אודות מחירים של חפצים לגינה ובחרו כאלה שיתאימו לתקציב שלכם. מומלץ לבחור חנות רהיטים שתוכל לספק לכם איכות אך לאפשר לכם מחיר נוח. עשו את כל אלה, והדרך לגינה כיפית ונוחה, כבר מתחילה!

Related Posts

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה מחפשים אחר פתרונות הצללה? אולי עיצוב גינות והקמת גינות?

הדרך לרהט ולאבזר את הגינה

'גינה לי חביבה' - הדרך לרהט ולאבזר את הגינה מי שיש לו גינה קטנה או