סניף הרצליה: קניון ארנה הרצליה שער E טלפון : 09-9787352 | סניף כפר-סבא: מושב נווה ימין: 09-7732431

Blog Pos

3 טיפים לתכנון פינת הזולה המושלמת

למרבה המזל אנחנו חיים במדינה שבה הקיץ שולט. גם עונות המעבר לא ממש קרירות, ולמעט כמה ימי גשם (שבהחלט עשויים להקפיא את העצמות) במשך רוב הזמן אנחנו יכולים ליהנות ממזג אוויר נעים במיוחד. זו בדיוק הסיבה לתכנן פינת זולה בחצר הבית, לנצל את השמש ולהתפנק עם קוקטייל קריר או עם קפה טרי. איך תתכנו את הפינה הקטנה והנעימה הזו? שלושת הצעדים הבסיסיים – לפניכם.

פינת ישיבה מפנקת

כדי לתכנן פינת ישיבה נעימה ומזמינה אנחנו צריכים לבחור, כמובן, את מערכת הישיבה המתאימה. מאחר ואנחנו מנסים להכניס אווירה קלילה ובלתי מחייבת, ובעיקר לעצב פינה שבה נוכל להישען לאחור עם ספר טוב או לקשקש עם החברים הכי טובים, רצוי לבחור בכורסאות רחבות ובכריות רכות שיעוררו בנו את החשק להניח את הראש וליהנות מהשקט. אם תחליפו את הכורסה הקלאסית בספסל עץ רחב עם מזרן וכריות תוכלו להפתיע ולשלב בין צבעים, הדפסים וסגנונות. כמובן שלצד מקומות הישיבה מומלץ להצטייד גם בשולחן קפה, פשוט כדי שתוכלו לארח את החברים והמשפחה כיד המלך, ובצורה הנוחה ביותר.

פתרונות הצללה מתאימים

פינת זולה יכולה להיות מהנה מאוד אבל אין ספק שכדי ליהנות מהטוב הזה גם בקיץ הלוהט ובימים החמים במיוחד, אנחנו חייבים למצוא פתרונות הצללה. פרגולות יעשו את העבודה היטב ולמעשה הן אלו שיספקו הגנה טובה גם בימי החורף. באמצעות פרגולה איכותית וחזקה לא רק שתבלו הרבה יותר בפינה המפנקת הזו, אלא תוכלו לשמור גם על ספסלי העץ ועל הריפוד, למנוע שחיקה ולהאריך את חייה של עמדת הזולה הזו.

תכננו את השטח מראש

רגע לפני שאתם בוחרים נדנדות וערסלים או אפילו את הספסלים המתאימים, את שולחן הקפה או את הפרגולה שתספק הצללה מדויקת בכל יום בשנה, אל תשכחו את הפרטים הטכניים והבסיסיים ביותר. הנקודה הזו חשובה בין אם יש לכם גינה קטנה יחסית וגם אם זכיתם לשטח גדול במיוחד. פינת הזולה שלכם צריכה להתאים לגודל השטח, ואם תבחרו כורסאות גדולות למרות שאין לכם שטח מספק לכך, אתם עשויים למצוא את עצמכם יושבים בצפיפות ומארחים את החברים הכי טובה באווירה לא מאוד נעימה. מנגד, מערכת ישיבה קטנה וצרה תיעלם בשטח גדול מדי. לכן, בדקו מראש את מידות השטח ונסו לתכנן את הפינה הזו באופן מדויק ככל האפשר כדי שתוכלו לשלב בין עיצוב מרהיב ומרשים לבין נוחות בלתי מתפשרת.

Related Posts

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה מחפשים אחר פתרונות הצללה? אולי עיצוב גינות והקמת גינות?

הדרך לרהט ולאבזר את הגינה

'גינה לי חביבה' - הדרך לרהט ולאבזר את הגינה מי שיש לו גינה קטנה או