סניף הרצליה: קניון ארנה הרצליה שער E טלפון : 09-9787352 | סניף כפר-סבא: מושב נווה ימין: 09-7732431

Blog Pos

5 דרכים לעצב גינה בצורה יעילה!

אם הגינה שלכם דורשת טיפוח, חשוב שתדעו כי עיצוב וטיפוח הגינה משמעותי מאד גם לאווירה שתהיה סביב המבנה, כמו גם להעלאת ערך הנכס, לאירוח נעים יותר באזור החיצוני של הבית, בעוד שגינה מטופחת תשפיע מאד על מראה הכניסה לבית ועל מראה הסביבה שלכם.

כיום ישנם לא מעט אנשים שרוצים לטפח את החצר או הגינה, אך אינם יודעים כיצד להתחיל לעשות זאת, לכן חשוב להכיר כמה דרכים לעיצוב גינה בצורה יעילה:

תכנון הגינה – כדי לעצב ולתכנן נכון את החלל החיצוני של הבית, חשוב בתחילה לבנות תכנית בה תדעו היכן תשתלו עצים, שיחים וצמחים, כמו גם שחשוב להבין איפה יהיה אזור הישיבה, היכן תציבו ריהוט גן, כמו גם שחשוב לדעת מהו סוג האדמה שקיים בגינה ואיזה סוג גינה ניתן להקים במקום. כדי לבצע את כל אלה, מומלץ לבחור חברת גינון טובה שתעצב ותתכנן עבורכם את הגינה.

בחירת קונספט – כעת חשוב לבחור קונספט מוביל לגינה שלכם, כמו עיצוב בסגנון כפרי, עיצוב ים תיכוני, בניית גינת ירק, גינת זן או בחירה בשלל סגנונות לעיצוב הגינה, בעוד שחשוב לדעת כי בחירת ריהוט גן, בחירת צמחים, עצים ושלל אביזרים, ישפיעו על אופן הנראות של החלל החיצוני.

בחירת צמחים שיחים ועצים – שימו לב כי אתם בוחרים בחוכמה את העצים, השיחים והצמחים שאתם רוצים לשתול בגינה שלכם ובצעו התאמה בהתאם לאקלים השורר באזור בו אתם חיים. שימו לב כי אתם מקבלים ייעוץ פרטני לגבי סוג השתילים והצמחים שתרצו לשתול, על מנת שאלה ילבלבו ויחזיקו מעמד לאורך זמן.

בחירת ריהוט גן – חשוב לבחור ריהוט גן שיתכתב בצורה נכונה עם הקונספט שבחרתם לעיצוב הגינה שלכם, כמו למשל ריהוט גינה עשוי ראטן או ריהוט גן מעץ מלא למראה הכפרי, בחירת ריהוט עשוי אלומיניום משולב זכוכית למראה המודרני, כמו גם בחירת פינות זולה למי שרוצה ליהנות ממראה פראי ולא עשוי מידי בגינה.

חשוב לבחור ריהוט גן איכותי, עמיד באקלים, נוח לאחסון כמו גם כזה שניתן לרכוש במחירים אטרקטיביים.

הובלת ציוד לגינה – אם אתם רוצים להוביל ריהוט גן, מטבחים חיצוניים לחצר, או כל אלמנט כבד שדורש הובלה: חשוב לאתר מוביל טוב או חברת הובלה מקצועית על ידי חיפוש בעלי מקצוע טובים וקבלת מחירון הובלות לביצוע השוואת מחירים.

Related Posts

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה

מספר כללים לתכנון קפדני של הגינה מחפשים אחר פתרונות הצללה? אולי עיצוב גינות והקמת גינות?

הדרך לרהט ולאבזר את הגינה

'גינה לי חביבה' - הדרך לרהט ולאבזר את הגינה מי שיש לו גינה קטנה או