סניף הרצליה: קניון ארנה הרצליה שער E טלפון : 09-9787352 | סניף כפר-סבא: מושב נווה ימין: 09-7732431

Blog Pos

שני הצעדים שיבטיחו לכם גן עדן פרטי בחצר הבית

כולנו רוצים ליהנות מגינה יפה ומטופחת אבל רובנו לא באמת יודעים מאיפה להתחיל. למעשה, בשגרה העמוסה שבתוכה אנחנו חיים נראה שאין לנו את הזמן הדרוש כדי להבין מה באמת צריך כדי לבחור את הצמחייה הנכונה, להתקין מערכת השקיה או להכין את הקרקע לקראת שתילת ערוגת התבלינים. בפועל יוצא מכך, אם הגינה שלנו אינה מטופחת או מסודרת אנחנו עשויים למצוא שגם המוטיבציה שלנו לבחור ריהוט גן איכותי ומרשים יורדת משמעותית. אם כן, ישנם שני צעדים שיעזרו לכם להפסיק לחלום ולהתחיל להגשים, בדרך לעיצוב ולטיפוח של גינה יפה ומפנקת שלא תרצו לצאת ממנה.

הצעד הראשון: תכנון השטחים הירוקים

רגע לפני שנבחן את הפרמטרים החיוניים לבחירת ריהוט גן חשוב לשים דגש על תכנון הגינה עצמה. הבשורה הטובה בתחום זה היא שאתם לא באמת צריכים ללמוד בעצמכם את רזי הגינון ולהשקיע שעות רבות בקריאת חומרי עזר, בחינת תנאי הקרקע והאקלים ותכנון גינה מבלי שאתם בטוחים שאתם פועלים בצורה הטובה ביותר. תכנון גינות מקצועי הוא אחד הפתרונות היעילים שעומדים לרשותכם, ועם איש מקצוע מנוסה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם ולתכנן עצים, פרחים ותבלינים שמתאימים לגודל הגינה, לתנאי מזג האוויר, לצרכים האישיים שלכם וגם למידת ההשקעה שאליה תוכלו להתחייב באמת. חברת דרור ישראל היא דוגמה לחברה שתוכל ללוות אתכם בדרך הזו, שבסופה תמצאו את עצמכם לוגמים ספל קפה מפנק בין עצי פרי ריחניים וערוגות תבלין שקשה לעמוד בפני קסמן.

הצעד השני: ריהוט גן

כעת אתם יכולים להמשיך קדימה, אל בחירת ריהוט הגן שלכם. בתחום זה ההיצע רחב לא פחות, כך שאתם עשויים למצוא עצמכם מוקפים בשלל פתרונות יצירתיים ודגמים מרהיבים, שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו. כדי לבחור ריהוט גן שמתאים לכם באמת כדאי שתקחו בחשבון מספר גורמים. ראשית, בדקו מה הוא השטח שעומד לרשותכם כדי להימנע מרכישת ריהוט גן גדול מדי שיהפוך את השהות בגינה לנעימה הרבה פחות בשל צפיפות רבה. שנית, קחו בחשבון שלצד עיצוב מרשים מדובר בסופו של יום בריהוט גן שיהיה מחוץ לבית מדי יום, גם כאשר השמש זורחת וגם כאשר הגשם מסרב לחדול. ריהוט גן איכותי ועמיד יחזיק מעמד גם בתנאים אלה וידרוש מכם תחזוקה מינימלית (אם בכלל). אל תתפשרו על מוצרים זולים או פשוטים וזכרו שהם עשויים להתברר כיקרים יותר כאשר תידרשו להחליפם עם הגשם הראשון. איכות, תשומת לב ותכנון, אלה הם הכלים שיבטיחו לכם גינה מושלמת ומהנה במיוחד.